Türkiye Finans’tan Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünde 99 Çocuğa Eğitim Takviyesi

Türkiye Finans’tan Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünde 99 Çocuğa Eğitim Takviyesi

ABONE OL
Ekim 30, 2022 23:45
Türkiye Finans’tan Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünde 99 Çocuğa Eğitim Takviyesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Finans, Cumhuriyet’in 99. yılına özel dijital bir projeye imza atıyor. Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün “Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir” kelamlarından ilham alarak bir yazı karakteri tasarlayan ve toplumsal medya üzerinden #karakterimbağımsızlık hareketini başlatan kurum, bu hareketin müspet tesirini arttırmak maksadıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışta bulunarak Cumhuriyetin 99. yıldönümünde 99 çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasına dayanak sağlıyor.

#karakterimbağımsızlık projesi için bir sinema de hazırlayan Türkiye Finans, bu proje ile Cumhuriyet’in ebediyen teminatının ülkemizin bağımsızlığı ve özgürlüğü ile mümkün olabileceğinin altını çiziyor.

Türkiye Finans İştirak Bankası, Cumhuriyet’in 99. yılına özel Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün “Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir” kelamlarından ilham alarak bağımsızlığın yazı karakterini tasarladı. Ulu Türk bayrağının göklerde dalgalanmasından esinlenerek oluşturulan yazı karakteri #karakterimbağımsızlık etiketi ile Instagram’da paylaşılırken; Türkiye Finans takipçilerini “bağımsızlığın yazı karakteri” ile tasarlanmış çıkartma ve GIF’lerle Cumhuriyet Bayramı coşkusunu paylaşmaya davet etti. 29 Ekim’e özel hazırlanan #karakterimbağımsızlık sinemasına Türkiye Finans’ın dijital mecraları üzerinden ulaşılabiliyor. Marka, Cumhuriyet’in 98. yılında da ülkemizin farklı vilayetlerinde çekimlerini gerçekleştirdiği bir sinemayla “Yolu Cumhuriyet’ten Geçenlerin” kıssasını anlatmıştı.

Atatürk’ün ebediyen özgür ve bağımsız olmanın bir karakter sorunu olduğuna atıfta bulunan kelamları Türkiye Finans tarafından şöyle paylaşıldı: “Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben, milletimin ve büyük ecdadımın en değerli mirasından olan bağımsızlık aşkı ile yaratılmış bir adamım! Yaşayabilmek için kesinlikle bağımsız bir milletin evladı kalmalıyım! Bu sebeple ulusal bağımsızlık, bence bir hayat problemidir.

Türkiye Finans, 99. yılda 99 çocuğa takviye oluyor!

Sosyal medyada #karakterimbağımsızlık hareketini başlatan Türkiye Finans, bu hareketin #karakterimbağımsızlık diyen kaç jenerasyonların yetişmesine öncülük etmesi adınaTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) aracılığıyla Cumhuriyet’imizin 99. yıldönümüne özel bağımsızlığın ve geleceğin teminatı olan 99 çocuğun eğitimine takviye olacağını açıkladı. Geçen yıl da 98 çocuğun eğitimine takviye olan marka, bu takviyesi gelenekselleştirmeyi hedefliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.