Logo Ventures, Founders Night aktifliğiyle girişimcileri bir ortaya getirdi

Logo Ventures, Founders Night aktifliğiyle girişimcileri bir ortaya getirdi

ABONE OL
Ekim 30, 2022 23:30
Logo Ventures, Founders Night aktifliğiyle girişimcileri bir ortaya getirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Logo Ventures, düzenlediği Founders Night aktifliğiyle fonlarında yer alan teşebbüslerin kurucu gruplarını bir ortaya getirdi. 24 Ekim tarihinde gerçekleştirilen aktiflikte ortak hususlar paylaşıldı ve yeni iş birliklerinin temelleri atıldı.

Logo Ventures, yenilikçi teşebbüslere verdiği dayanağı sürdürmeye devam ediyor. Son olarak düzenlediği Founders Night aktifliğiyle Logo Ventures yatırım yaptığı teşebbüsleri bir ortaya getirdi ve iştirakçilerin azamî faydayı alabilecekleri ve kendi ortalarında verimli paylaşımlar yapabilecekleri bir atmosfer yaratıldı. Birçok yöneticinin karşılıklı etkileşim kurma fırsatı yakaladığı gecede teşebbüsçüler kendi deneyimlerini paylaştılar.

Girişim ekosistemine yaptığı yatırımlarla kesimin ilerlemesine katkıda bulunan Logo Ventures, yurtdışı pazarlara açılabilecek, süratli ölçeklenebilir teknoloji şirketlerine yatırım yapıyor. Ayrıyeten yatırım yapılacak şirketlerin sürdürülebilirlik özelinde muhakkak kriterlere uyup uymadığına dair değerlendirmeler yapılıyor.

“Yarattığımız ekosistem ile teşebbüslerimize azamî yarar sağlamayı hedefliyoruz”

Logo Ventures Yönetici Ortağı Merve Zabcı yaptığı açıklamada, “Yarattığımız ekosistem ile teşebbüslerimize azamî yarar sağlamayı hedefliyoruz. Teşebbüs ekosisteminde ilerlemeyi hedefleyen girişimcilere takviye verirken birçok değişkeni hesaba katmak gerekiyor. Bu noktada bizlerin devreye girip girişimcilere birbirlerini destekleyebilecekleri bir ortam sağlamamız kıymetli.

Logo Ventures olarak teşebbüslere bizden aldıkları yatırımın yanı sıra sağladığımız stratejik, satış ve teknik altyapı dayanakları ile onların azamî verimliliğe ulaşmalarını amaçlıyoruz. Vizyonumuz teşebbüslerimizin milletlerarası arenalarda sahip oldukları teknoloji ve iş modelleri ile bölümlerinde rekabet edebilen ve avantaj sağlayabilen faal şirketlere dönüşmelerine dayanak olmak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.