Türkiye Sigorta’dan riskli hastalıklara teminat

Türkiye Sigorta’dan riskli hastalıklara teminat

ABONE OL
Ekim 24, 2022 22:09
Türkiye Sigorta’dan riskli hastalıklara teminat
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Sigorta, ‘Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası’ ile 18-50 yaş aralığındaki tüm bireylerin sıhhatini garanti altına alıyor.

Türkiye Sigorta’nın riskli hastalıklar için hazırlamış olduğu sıhhat sigortası yılda bir kere kronik hastalıkların erken teşhisinde son derece değerli olan yıllık check-up hizmetini de kapsıyor.

Türkiye Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tuba Buldu, kronik hastalıkların erken teşhisinde son derece kıymetli olan ve geniş kapsamlı testleri içeren yıllık check-up hizmetinin, bu eserler dahilinde gerçekleştirilebildiğini kaydetti.

Ürünün, diş ve beğenilen farklılaştığını lisana getiren Buldu, “Yılda bir sefere mahsus olmak kaydı ile PSA yahut Mamografi testi üzere destekleyici ek hizmetlerle de eserimizi zenginleştirirken, tüm bu riskli hastalıklara karşı sigortalılarımızın her vakit yanında olduğumuzu belirtebilirim” diye konuştu.

100 bin TL’ye kadar teminat

18-50 yaş aralığında tüm bireyleri teminat altına alan Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası kanser, inme/felç, kalp krizi, by-pass, kalp kapakçığı değişimi, organ nakilleri, MS, aort ameliyatı, büyük yanıklar, beyin anevrizma ameliyatı, böbrek yetmezliği ve kol ve/veya bacak kaybı üzere hastalıkları kapsıyor. Bir yıllık müddet ile geçerli olan Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası, teminat kapsamında belirtilen 12 kritik hastalıktan birine yakalanılması durumunda 30.000 TL, 50.000 TL yahut 100.000 TL teminatlı paketlerinden hangisi seçildiyse, bu meblağ teminat ödemesi olarak gerçekleştiriliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.