Tether, Holepunch ve Synonym İle Birlikte Eşler Ortası Kredi Sistemi Pear Credit’i Lanse Etti!

Tether, Holepunch ve Synonym İle Birlikte Eşler Ortası Kredi Sistemi Pear Credit’i Lanse Etti!

ABONE OL
Kasım 23, 2022 13:00
Tether, Holepunch ve Synonym İle Birlikte Eşler Ortası Kredi Sistemi Pear Credit’i Lanse Etti!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pear Credit, kredi veren kurumların eşler ortası kredi tokenları oluşturmasına imkan sağlayan eşler ortası kredi sistemi olarak duyuruldu. Tether, Holepunch ve Synonym tarafından kurulan Pear Credit, kredi ihraççılarına blok zincirlere yahut rastgele bir global paylaşımlı ağa bel bağlamadan daha süratli, daha ucuz ve daha ölçeklenebilir bir token formatı sağlayan katkısız bir eşler ortası protokol vaat ediyor.

Pear Credit; Tether, Holepunch ve Synonym tarafından geliştirilen ve insanların iktisadın denetimini tekrar ellerine almasını sağlayacak olan, bir dizi eşler ortası uygulamaların ortasında yer alan mihenk taşı eserlerden biri. Pear Credit, klasik kredi sistemlerinin bilakis, yüksek ölçeklenebilirlik ve dayanıklılığa erişmek için eşler ortası teknolojiyi kullanan ve büyük işletmeler ve tek kişilik şirketler için kusursuz olan şeffaf bir muhasebe sistemi. Pear Credit, ikram kartları, ödül puanları, stablecoin’ler ve akla gelebilecek her türlü krediyi vermek isteyen şirketler için eksiksiz bir araç olacak.

Tether CTO’su Paolo Ardoino hususa ait açıklamasında “Pear Credit’in dünyada kredi veren tüm şirketler için kullanımı kolay, ölçeklenebilir bir modül ve esnek bir tahlil olduğunu düşünüyoruz; armağan kartları, ödül tokenları, seyahat milleri ve stablecoin’ler, bunların hepsi mümkün. Bu türlü bir eserin bedeli o kadar büyük ki, potansiyelinin pek çok tarafı şimdi tam olarak keşfedilmedi.” formunda konuştu.

Holepunch Inc. CEO’su Mathias Buus, eşler ortası uygulamaların Web 2’den geçişe yardımcı olma konusunda temel teşkil edeceğine işaret etti. Buus, kelamlarını “Günümüzün klasik finansal uygulamalarının birçoklarının çalışma biçimi üzere merkezileştirilmiş bir altyapı üzerinden faaliyet gösteren merkezi kuruluşlara güvenmek yerine, Pear Credit büsbütün şeffaf, ölçeklenebilir, merkezi olmayan yapıya sahip ve açıktır.” formunda tamamladı.

Synonym şirketinden John Carvalho, hususa ait olarak “Pear Credit, mevcut kredi sistemleri ve token formatları açısından tam manasıyla bir yükseltme olacak. Pear Credit Lightning-Network stilindeki suratı son teknoloji P2P ağ irtibatlı depolama sistemleriyle birleştirerek, yeni bir dijital toplum ve iktisat çağının kapısını açacaktır. Bitcoin ve kredi dışında her şey ise geçersiz olacak.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.