MasterChef’te Burak Kaya’dan Fatma Ziya’ya beddua: Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır

MasterChef’te Burak Kaya’dan Fatma Ziya’ya beddua: Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır

ABONE OL
Kasım 2, 2022 23:03
MasterChef’te Burak Kaya’dan Fatma Ziya’ya beddua: Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jüri üyeliğini Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam 116. kısmıyla ekrana geldi. Kaptanlık oyununda gerginlik yaşayan Burak Kaya ve Fatma Ziya’nın kelamları müsabakaya damga vurdu.

BURAK KAYA: AİLEMLE İLGİLİ KONUŞURKEN DALGA GEÇİYOR”

Fatma Ziya’nın Kıvanç ile tartışmasının akabinde ortaya giren Burak Kaya, birebir durumu kendisinin de yaşadığını söyledi. Fatma Ziya’nın kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen Burak Kaya, “Ben burada ailem ve sevdiklerimle ilgili konuşurken artta onun gülerek dalga geçtiğini duyuyorum. Sahiden çok saygısızca” dedi.

FATMA IŞIK: TARTIŞMALARDA BEL ALTI VURUYORSUN

Sivri çıkışlarıyla sık sık isminden kelam ettiren Fatma Parıltı ise, Kaya’nın kelamlarına karşılık vererek “Bir sen saygılısın zati ya. Allah aşkına kâfi yani ya. Daima bir şey olduğunda aileyi ortaya katıyor. Burada herkesin ailesi var. Bir tartışma olduğunda herkesi bel altında vurmaya çalışıyor. Ben de orada yalnızca gülümsedim, kendisiyle muhatap dahi olmuyorum” tabirlerini kullandı.

SOMER SİVİROĞLU: FATMA IŞIK SANA NE

Fatma Ziya’nın yansısını yersiz bulan şef Somer Sivrioğlu ise ortaya girerek “Fatma Işık sanane? Adam kendi hakkında bir şey söylüyor. Burada seni ilgilendiren ya da ziyan veren bir şey değil ki. Bence ailesini düşünmesi de çok hassas bir davranış. Burada niçin sonlandığını anlamadım. Birbirinize latife yollu da olsa arkadaşlıklarınızı limitini belirleyin ve birbirinizin hudutlarına girmeyin” halinde konuştu.

BURAK KAYA: HAKKIM HARAM ZIKKIM OLSUN

Fatma Ziya’nın yanıtları karşısında sonlarına hakim olamayan Burak Kaya, beddualar savurdu. Yaşananlara reaksiyon gösteren Kaya, Fatma Ziya’ya dönerek “Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır” tabirlerini kullandı.

MEHMET YALÇINKAYA’DAN FATMA ZİYA’YA UYARI

Fatma Ziya’nın Burak Kaya’ya “Amin amin, kemik de yağar” demesine sonlanan Mehmet Yalçınkaya ise “Kemik de yağar kelamını geri al. Birtakım şeyleri söyledikten sonra nereye gittiğini bilmiyorsunuz. Burada kullanılacak bir kelam değil. Fatma Işık birtakım şeyleri dengelemen gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.