İNSAN’a hizmetle fark yaratan tertiplerin en düzgünleri belirlendi

İNSAN’a hizmetle fark yaratan tertiplerin en düzgünleri belirlendi

ABONE OL
Ekim 30, 2022 21:09
İNSAN’a hizmetle fark yaratan tertiplerin en düzgünleri belirlendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pandemide dahi insan odaklı anlayışlarıyla fark yaratan tertipleri kapsayan Great Place to Work® Türkiye En Uygun Patronlar Profesyonel Hizmetler™ 2022 Listesi açıklandı.

Hepimizin bir biçimde temas ettiği dalları kapsayan En Âlâ Patronlar Profesyonel Hizmetler™ 2022 Listesi açıklandı. Tasarım, araştırma, tanıtım, danışmanlık, hukuk ve muhasebe hizmetleri, eğitim, lojistik, turizm, halkla alakalar ve daha pek çok bölümü barındıran listede 11 tertip, Türkiye’nin En Uygun Patronu seçildi.

Hazırlık sürecinde 125 binin üzerinde çalışan geri bildiriminin tahlil edildiği ve Trust Index™ çalışan tecrübesi anketi sonuçlarında skoru yüzde 95’in üzerinde olan 50’nin üzerinde aday tertipten 11’i, 3 farklı kategoriden oluşan listede yer aldı. 10-99 Çalışan Sayısı Kategorisi’nin birincisi ABGG Küresel Kümesi olurken 100-499 Çalışan Sayısı Kategori birincisi TRENKWALDER ve 500+ Çalışan Sayısı Kategorisi birincisi de Pronet Güvenlik Hizmetleri oldu.

Eyüp Toprak: “Topluma yararları ile keyifli olmayı başarmış çalışanlar”

Great Place to Work® Türkiye En Güzel Patronlar Profesyonel Hizmetler™ 2022 Listesi’nin bir manada hayatımızın her alanında bizlere hizmet veren ve ömrümüze takviye olan çalışanlara teşekkür manası taşıdığını belirten Great Place to Work® Türkiye CEO’su Eyüp Toprak şunları söyledi: “Oldukça geniş kapsamda bölümü barındıran bu liste, bilhassa pandemi periyodunda yeri geldiğinde hayatlarını tehlikeye atan, yeri geldiğindeyse hayatımızın olağan biçimde devam etmesini sağlayan insanların özveri ve adanmışlıklarını temsil ediyor. Sonuçları incelediğimizde, profesyonel hizmetler çalışanlarının topluma sağladıkları yarardan ve haliyle hem işleri hem de keyifli insanların öyküleri ile şekilleniyor. Bilhassa ‘Gurur’ başlığı altında yer alan ‘Aileme ve arkadaşlarıma şirketimi şahane bir iş yeri olarak katiyetle tavsiye ederim’ ve ‘Müşterilerimiz, sunduğumuz hizmetleri düzeyinde değerlendirmektedir’ sorularında liste dışı tertiplerle olan yüzde 21’e varan farklar bunu açıkça gösteriyor. Birebir halde ‘Hakkaniyet’ başlığı altındaki ‘Burada herkesin fark edilme ve takdir edilme imkanı bulunmaktadır’ ve ‘Yöneticiler hiç kimseyi kayırmaz’ sorularına verilen yanıtlarda da, liste dışı tertiplerle yüzde 23 üzere değerli bir puan farkı var. Bu da liste şirketlerinde, çalışanlarla yöneticiler ortasında güçlü bir inanç bağı olduğunu gösteriyor. Odağında ‘insan’a hizmet vermek olan Great Place to Work® Türkiye En Âlâ Patronlar Profesyonel Hizmetler™ 2022 Listesi’ndeki tertipler, çalışanları için İNSAN ve İNANÇ temelli kurum kültürü oluşturarak yüksek düzeyde çalışan bağlılığı, gurur ve hakkaniyet ortamı oluşturmaktalar. Öbür şirketlere ilham veren bu organizasyonlarımızı tebrik eder, herkes için mükemmel iş yerleri inşa ettikleri için teşekkür ederiz” dedi.

En Düzgün Patronlar Profesyonel Hizmetler™ 2022 Liste Şirketleri

10-99 Çalışan Sayısı Kategorisi

 1. ABGG Küresel Grubu
 2. Boosmart
 3. NEWHEALTH MEDIA
 4. Perfection İstanbul
 5. TRPARTS
 6. DERİŞ

100-499 Çalışan Sayısı Kategorisi

 1. TRENKWALDER
 2. Koç – Zer
 3. ESBAŞ
 4. DATASSİST

500+ Çalışan Sayısı Kategorisi

 1. Pronet Güvenlik Hizmetleri

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.