Groupama Sigorta’dan Citroën Ami’ye Özel Kasko

Groupama Sigorta’dan Citroën Ami’ye Özel Kasko

ABONE OL
Ekim 22, 2022 03:00
Groupama Sigorta’dan Citroën Ami’ye Özel Kasko
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Groupama Sigorta, otomotiv dalının önde gelen şirketleri için marka kasko portföyüne yenilerini eklemeye devam ediyor. Gerçekleştirilen iş birliği ile Groupama Sigorta, büsbütün elektrikli sürüş özelliği ile etraf dostu ulaşım tahlili sunan Citroën Ami’ye özel kasko sigortası geliştirdi.

Groupama Sigorta Stellantis Türkiye markalarına (Peugeot, Opel, Citroën ve DS) sunduğu marka kasko eser yelpazesini genişletti ve yeni jenerasyon mobilite tahlili sunan elektrikli araç Citroën Ami’ye özel kasko hazırladı. Daha evvel de elektrikli arabalara özel teminatlar sunan Groupama Sigorta, birinci sefer elektrikli mobilite tahlili Ami için özel eser geliştirdi. Ami Kasko birebir vakitte Citroën Ami için sunulan birinci ve tek marka kasko eseri olma özelliği de taşıyor.

Groupama Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cevdet Altuğ, “Groupama Sigorta olarak hem küresel manada hem de ülkemizde sürdürülebilirliği tüm boyutlarıyla sahiplenmeyi amaçlıyoruz. Etrafımıza ve sigortalılarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyoruz. Tıpkı vakitte dijitalleşmeye kıymet veren bir şirket olarak yeni teknolojileri takip ediyor ve bilhassa yeşil eserleri destekliyoruz. Eserlerimizi de bu sorumluluğa uygun biçimde geliştirme konusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yılın başında güneş gücü santralleri (GES) için yeni bir eser geliştirdik. Rüzgâr, jeotermal, biyogaz, biokütle güç santralleriyle ilgili küresel deneyimimizden faydalanarak sigortalılarımızın gereksinimlerine en uygun tahlilleri üretebilmek için çalışmalarımıza başladık. Ayrıyeten sürdürülebilir etrafa katkıda bulunan elektrikli araçlara özel teminatlarımız da bulunuyor” dedi.

Groupama’nın etrafa hassas şirket olduğunun altını bir kere daha çizdiklerini belirten Groupama Sigorta Teknik ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Bayram, “Groupama Sigorta olarak ülkemizin de taraf olduğu Paris Mutabakatı sonrasında sıfır karbon amacına ulaşmanın global ölçekte ehemmiyet arz ettiğinin farkındayız. Temel rolümüz olan risk idaresi konusunda sigortalılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sürdürülebilir etrafa katkıda bulunan elektrikli araçlara özel teminatlarımızın yanında Ami Kasko ile birinci kere yüzde 100 elektrikli bir araca özel eser geliştirerek sürdürülebilirlik gayemize katkıda bulunduk. Geleceğin ulaşım muhtaçlıkları ortasında yer alan çevreci eserlere özel eserler geliştirmeye devam edeceğiz. Citroën Ami’ye özel sunduğumuz marka kasko ile epey geniş olan portföyümüzü pahalı bir araçla daha da genişlettik. Otomotiv şirketlerine özel olarak geliştirdiğimiz eserlerle muhtaçlıkları anlıyor, küresel ve mahallî deneyimimizden faydalanarak iş ortaklarımıza en uygun tahlilleri sunuyoruz” formunda konuştu.

Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım bahisle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Citroën olarak kişisel mobilitede öncü olma vizyonumuzu dünyada olduğu üzere ülkemizde de sürdürüyoruz. Bu kapsamda Ami bizim için bir kilometre taşı olma özelliği taşıyor. Groupama Sigorta’nın Citroën Ami’ye özel olarak hazırladığı marka kasko eseri her iki markanın da sürdürülebilir etrafa verdiği değeri bir sefer daha gözler önüne seriyor. Daha yaşanabilir bir dünya için bu usul iş birlikleri, tüketicilerin elektrikli araç tercih etmelerini kolaylaştıracaktır” dedi.

Stellantis Türkiye markalarının müşterilerine sunduğu finansal tahlillerden sorumlu Genel Müdürü Uğur Balçık ise “Citroën Ami’ye özel finansman imkanlarını ve kapsamı büsbütün Citroën Ami için özelleştirilmiş kasko eserimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktan memnunluk duyuyoruz. Tahlil ortaklarımız ile sunduğumuz tüm eser ve hizmetlerimizin temelinde elbette müşteri memnuniyeti var. Bu doğrultuda maksadımız tüm müşterilerimize kaliteli ve muteber bir tecrübe yaşatmak ve Citroën Ami Kasko ile de müşterilerimize bu tecrübesi sunmayı hedefliyoruz. Bununla berabere sürdürülebilir etraf stratejimizi farklı eserlerimize de yansıtmaya devam edeceğiz” halinde konuştu.

Citroën Ami Kasko kapsamlı bir müdafaa sağlıyor

Groupama Sigorta’nın Citroën Ami’ye özel olarak hazırladığı marka kasko eserini satın alan araç sahipleri, çarpma, çarpışma, yanma, çalınma üzere risklerin yanı sıra sel, su baskını, zelzele, dolu üzere hasarlara karşı araçlarını müdafaa altına alabiliyor. Araç sahipleri ayrıyeten kaza durumunda Citroën yetkili servislerinde araçlarının tamiratını sağlıyor ve ayrıcalıklı Groupama asistans hizmetleri ile kaza, arıza üzere acil durumlarda cazibeli hizmetinden yararlanabiliyor. Tüm bu teminatların yanı sıra Ami Kasko anahtar kaybı, koltuk ferdi kaza ve hukukî müdafaa üzere teminatları da içeriyor.

Groupama Sigorta’dan tüm kasko müşterilerine ‘Güvenli Sürüş Eğitimleri’

Groupama Sigorta, trafik kazalarının azaltılmasına yönelik olarak hayata geçirdiği toplumsal sorumluluk projesi ‘Groupama Sürüş Akademisi” ile tüm kasko sigortalılarına İstanbul Intercity Park’ta fiyatsız inançlı sürüş eğitimi vererek yol güvenliğine katkıda bulunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.