Blockchain ve Yapay Zeka Teknolojisi Tahlilleriyle Asist BT, MÜSİAD EXPO’da

Blockchain ve Yapay Zeka Teknolojisi Tahlilleriyle Asist BT, MÜSİAD EXPO’da

ABONE OL
Ekim 31, 2022 21:57
Blockchain ve Yapay Zeka Teknolojisi Tahlilleriyle Asist BT, MÜSİAD EXPO’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerli teknoloji şirketi Asist BT iş dünyasıyla buluşuyor:

Türkiye’nin ve bölgenin en itibarlı ve tesirli tertiplerinden biri olan MÜSİAD EXPO 2022 Ticaret Fuarı, Türk teknoloji şirketi Asist BT’nin iştirakiyle 2-5 Kasım tarihinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 8’inci salondaki Bilgi Teknolojileri alanında yer alacak 801A numaralı standında ziyaretçilerini karşılayacak olan Asist BT, başta B-Contract ve Orchestra olmak tüm tahlilleriyle yer alacak.

Ülkemizin ve iş dünyamızın dünya pazarlarındaki aktifliğinin artırılması hedefiyle düzenlenen ve ticareti geliştirmeye yönelik çalışmalara değerli bir ivme katan MÜSİAD EXPO, 19. kere kapılarını açıyor.

2-5 Kasım tarihinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarda Türkiye’nin yerli teknoloji üreticilerinden Asist BT de tüm eser ve tahlilleriyle yer alıyor.

İki yılda bir düzenlenen fuarın 2020’de gerçekleştirilen etkinliklerinin kapanışı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilmişti. Her yıl giderek artan iştirakçi sayısı ve kesim çeşitliliğiyle düzenlenen MÜSİAD EXPO’nun bu yıl da iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini bir ortaya getirmesi bekleniyor.

Yenilikleri kucaklaması ve küresel trendleri takip etmesiyle dünya çapında ilgi ve takviye gören MÜSİAD EXPO Fuarı, farklı kesimlerden binlerce iştirakçiyi buluşturmaya hazırlanıyor. Tertipler, paneller ve ikili iş görüşmelerle Türkiye’nin ticari bağlarının gelişmesine katkı sağlayan fuar, MÜSİAD’ın ve ülkemizin dünya pazarlarındaki aktifliğini artıyor.

Çözümler ve muvaffakiyet kıssaları Asit BT standında

Geliştirdiği yerli teknolojik tahlillerle Türkiye’nin en değerli bilişim şirketleri ortasında süratle yükselen Asist BT’nin de 8’inci salondaki 801A numaralı standıyla yer alacağı fuarda, ileri teknoloji tahlilleri çözümleri iştirakçilerle buluşacak.

Kullandığı Blockchain teknolojisi sayesinde büsbütün inançlı ve objektif biçimde anket, araştırma ve oylamayı mümkün hale getiren B-Contract tahliliyle birlikte, Asist BT’nin en kıymetli eserlerinden bir diğeri olan Orkestra BI tahlili de şirket standında ziyaretçilere anlatılacak.

Dünya çapında, farklı bölümlerden çok sayıda işletme ve iş profesyonelinin katılacağı MÜSİAD EXPO’ya bilhassa teknoloji şirketleri, belediyeler, akademisyenler, teşebbüsçüler, iş dünyası başkanları, yatırımcılar, STK temsilcileri, ticaret odaları ve birlik liderleri ile gazeteciler büyük ilgi gösteriyor.

Fuara ziyaretçi olarak katılmak isteyenler, “musiadexpo.com” web sitesini ziyaret ederek fiyatsız davetiyelerini online olarak alabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.