BJK, Atatürk’ü, Dolmabahçe’de on binlerle tekrar buluşturdu

BJK, Atatürk’ü, Dolmabahçe’de on binlerle tekrar buluşturdu

ABONE OL
Kasım 2, 2022 00:54
BJK, Atatürk’ü, Dolmabahçe’de on binlerle tekrar buluşturdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beşiktaş JK: “Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve kulübümüzün 120. Yılı Kutlamalarını,

üç boyutlu hologram teknolojisiyle Atatürk’ümüzün “10. Yıl Nutku”nu şahsen okumasıyla başlattık…”

Ahmet Işık Çebi: “BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… Ceddimizin izindeyiz ve sonsuza kadar da izinde olacağız… 120 yıllık geçmişimizle ülkemizin en esaslı spor kulübü olarak, Cumhuriyetimizin ruhunu, şahsen Ata’mızla birlikte kutlamak istedik. Bu manalı misyonu coşkuyla, on binlerce vatandaşımızın iştirakiyle yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz.”

120 yıllık tarihiyle ülkemizin en esaslı, Avrupa’nın da seçkin kulüplerinden birisi olan BJK, Cumhuriyetimize ve Ata‘mıza yaraşır etkinliklerle “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”nı kutladı. Kutlamalara, 50 bine yakın Beşiktaş JK taraftarı ve vatandaşlar katıldı.

Ülkemiz için bir birinci: Atatürk hologram teknolojisiyle 10. Yıl Nutku’nu okudu

Vodafone Park’ın, Dolmabahçe tarafına bakan terasında gerçekleşen ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hologram teknolojisiyle “10. Yıl Nutku”nu şahsen okuduğu özel aktiflik; kutlamaların en manası kısmını oluşturdu.

BJK’nin kuruluş yılını sembolize etmek için Saat tam 19.03’te gerçekleşen coşku dolu Motive konserinin akabinde, günlerdir beklenen Ata’mızın hologram teknolojisiyle 10. Yıl Nutku’nu okuması etkinliği gerçekleşti. Ülkemiz için bir birinci olan bu aktiflik, on binlerce insanı coşturdu.

Beşiktaş JK’nın Cumhuriyet kutlamaları, 50 bine yakın BJK taraftarı ve vatandaşın, Ağaçlı Yol’dan,Barbaros Meydanı’na yürüyerek; Beşiktaş Belediyesitarafından organize edilen küme Duman’ın konserine katılmasıyla ile sona erdi.

Ahmet Işık Çebi: “BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı, Ata’mızın meskeninde, konutumuzda; şahsen Ata’mızın Nutuk’u okumasıylakutlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.”

Kutlamalarla ilgili bir açıklama yapanBJK Lideri Ahmet Işık Çebi, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı, Ata’mızın meskeninde, mabedimizde; şahsen Ata’mızın 10. Yıl Nutkunu okumasıyla kutlamaktan büyük onur ve gurur duyduk. BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… Ceddimizin gösterdiği yoldan yürüyoruz ve sonsuza kadar yürüyeceğiz… 120yıllık geçmişimizle ülkemizin en esaslı spor kulübü olarak, Cumhuriyetimizin ruhunu, şahsen Ata’mızla birlikte kutlamak istedik. Bu manalı görevicoşkuyla, on binlerce vatandaşımızın iştirakiyle yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. Ayrıyeten Beşiktaş JK kulübü lideri olarak, şahsım ve İdare Heyetim ismine; tüm taraftarlarımızın ve tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.