Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Esas Karamollaoğlu bir araya gelecek

3 gün önce
2 kez görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Esas Karamollaoğlu bir araya gelecek
Reklam

2023 hazırlıklar devam ederken, hangi partiler arasında ittifak kurulup kurulmayacağı belirsizliği de devam ediyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Esas Karamollaoğlu’nun politikaları, parti tabanını ikiye bölerken konuyla ilgili kayda değer gelişmeler de yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Halk Müziği İttifakı’nın taraflarıyla bir araya gelen Karamollaoğlu’nun önümüzdeki hafta içinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geleceği bahis edildi.

“BİR HAFTA İÇERİSİNDE GÖRÜŞECEKLER”

Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın programına katılan gazeteci Veysi Dündar, “Karamollaoğlu ne teklif edilirse edilsin kabul etmeyecek ama bir görüşme olacak. Esas Karamollaoğlu böyle bir talebini iletmişti. Erdoğan ile Karamollaoğlu’nun bir hafta içinde görüşmesi laf konusu” açıklamasında bulundu.

İTTİFAK’A YEŞİL IŞIK YAKMIŞTI

Karamollaoğlu daha önce yaptığı açıklamada, “AK Parti’yle ittifak yapılabilir mi? Yapılabilir. Hangi şartlarda? Dürüst bulmadığımız politikalarını değiştirmesi şartıyla. Biz birinci mesele olarak Türkiye’de kavganın ortadan kalkması, kargaşanın kalkması, mutlaka diyalog ortamının oluşması gerekir dedik” ifadelerini kullanmıştı.

EN SON ASİLTÜRK’ÜN CENAZESİNDE BİR ARAYA GELDİLER

Milli Manzara Hareketi’nin öncü isimlerinden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) ve Milli Gösterme Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün cenaze töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Saadet Parti lideri Karamollaoğlu, beraber saf tutmuştu.  hQuHu_1634216353_4931.jpg

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık