Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

Ünlü trader James Putra bu 4 kripto para için uyarıda bulundu

2 gün önce
2 kez görüntülendi

Ünlü trader James Putra bu 4 kripto para için uyarıda bulundu
Reklam

Yaptığı açıklamalara bakılırsa kendisinin şu lahza için tuttuğu ilk kripto para Bitcoin. Dürüst zamanda dürüst yerde olduğunu söyleyen meşhur trader ve analist pozisyonundan memnun olduğunu açıklama etti. Kendisi bir zaman daha Bitcoin varlıklarını elinde tutacak.

Yaptığı açıklamalara bakılırsa bir takım kripto para birimleri varsayım edilenden çok daha çabuk bir şekilde büyüyebilir. Bunlardan ilki ola ki de Ethereum olacak. Alışılagelmiş şartlarda bu kripto para birimi daha çok alım ve satım için uygundu. Fakat Ethereum 2.0 stake etme yeteneklerini artırdı.

Çoğu tahlilci ve kripto para uzmanı Ethereum gibi dijital varlıkları elinde uzun vadeli olarak tutmaya çalışıyor. Ünlü analistin üzerinden çok durduğu kripto paralardan birisi de Dogecoin oldu. Kendisi takriben 40 bin Dogecoin elde etti ve bunun yanlışlıkla olduğunu söyledi. Litecoin kazımaya çalışırken Dogecoin sahibi oldu. Bu 4 kripto para içerisinden sonuncusuna bakalım.

Kripto para analistinin en fazla değer verdiği kripto paralardan bir diğeri ise Helium oldu. HNT olarak geçen bu kripto para birimi kısa bir süre içerisinde 7 bin dolar para kazandırdı. Bunun nedeni ise sistemin sahip olduğu özellik. Kısa bir zaman içerisinde iyi miktarlarda kazanç elde edilebiliyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık