Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde yük olacak

2 gün önce
2 kez görüntülendi

Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde yük olacak
Reklam

Lakin Redmi modelleri genel itibariyle fiyat performans odaklı cihazlar olunca işin rengi değişiyor. Özellikle son 1 yıl içerisinde meydana çıkan Redmi modelleri Türkiye de dahil pek çok ülkede yoğun alaka gördü. Öyle fakat Xiaomi bu sayede böylece fazla ülkede pazar liderliğine yerleşti.

Bu başarıda olasılıkla Redmi Note serisine farklı bir parantez başlamak gerekiyor. Çünkü Redmi Note serisi Türkiye’de de kayda değer bir pazar payına sahip. Peki yeni Redmi Note modeli nasıl bir yapıda karşımıza çıkacak.
Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni Redmi modelinde bütün 120W süratli çok miktar desteği sunulacağı iddia ediliyor. Bu çok kayda değer bir bahis. Çünkü mevcut şartlarda 120W hızlı sorumluluk desteği sunan aygıt sayısı yok denecek değin eksik.

Eğer Redmi Note 11 Pro önemli anlamda 120W süratli sorumluluk desteği sunarsa, rakiplerinin önüne geçmeyi başaracaktır. Hem orta segmentte 50W’ın üstünde hızlı sorumluluk böylece pozitif karşımıza çıkmıyor. bundan başka bu aygıt uygun fiyattan satılırsa, yine Xiaomi’yi sırtlayıp taşıyacaktır. yine de bekleyip göreceğiz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık