Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

OnePlus 9 RT tüm hatlarıyla tanıtıldı

2 gün önce
2 kez görüntülendi

OnePlus 9 RT tüm hatlarıyla tanıtıldı
Reklam

Nitekim geçtiğimiz gün OnePlus yeni üstteki segment cihazı 9 RT’Yi resmen tanıttı. OnePlus 9 RT aynı sızdırılan bilgilerde olduğu gibi üst düzey özellikler ve yerinde bir fiyat etiketiyle karşımıza çıktı.

Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 888 yonga setinden baskı alan yeni OPnePlus modelinde 12GB RAM bulunuyor. Yan ki dileyenler için 8GB RAM’e sahip daha düşük bir versiyon da mevcut. Dahili depolama tarafında da tekrar 128GB ve 256GB olmak üzere iki öbür opsiyona sahibiz.

120Hz tazeleme hızına sahip bir ekranla gelen telefonda AMOLED panel tercih edilmiş. Telefonun arkadaki yüzünde ise dikdörtgen biçiminde konumlandırılmış 3’lü asıl kamera modülü bulunuyor. Burada 50 MP’lik başlıca kamera dikkat çekiyor.

4500 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir batarya ile gelen OnePlus 9 RT’de 65W seri çok miktar desteği de mevcut. Bu sayede telefonu çok kısa bir zaman içerisinde şarj edebiliyorsunuz. 19 Ekim’de satışına başlanacak olan telefon başlangıçta Çin’de satışa sunulacak. Telefonun daha ardından Avrupa pazarında da yükseklik göstermesi bekleniyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık