Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Zoom’a otomatik altyazı sistemi geliyor

1 hafta önce
3 kez görüntülendi

Zoom’a otomatik altyazı sistemi geliyor
Reklam

Özelliklerden ilki, Zoom’un otomatik altyazı sisteminin genişletilmesi olacak. Zoom, bu yılın başında, özelliği 2021 sonbaharına dek tüm kullanıcılarının kullanımına sunacağını duyurdu. Acilen ise şirket, özelliği toplam 30 dilde çalıştırmayı planlıyor. Keza 12 dil için canlı çeviri desteği de ekliyor. Her iki genişleme de önümüzdeki sene içinde gerçekleşecek. Özellikler şirketin hakiki zamanlı tercüme konusunda uzmanlaşmış bir startup satın almasından sonradan geliyor.

Zoom ayrıca, özelliği web’de ve görüşme ve çağrıların dışarıya kullanılabilir ülkü getirecek genişletilmiş bir Beyaz Tahta deneyimi üzerinde çalışıyor. Bu sene beta sürümünde kullanıma sunulduğunda bir Beyaz Tahta sekmesi bulacaksınız. Gerisinde, şirket gelecek yıl, video konferans yazılımını ve Beyaz Tahta özelliğini şirketin Horizon Workrooms’una getirmek ve her iki özelliğe de sanal gerçeklikte erişmenizi sağlamak için FAcebook ile çalışmayı planlıyor.

Şirket keza birkaç ufak ama yine de dikkate değerinde özellikler üstünde çalışıyor. Mesela Zoom Phone’a uçtan uca şifreleme desteği geliyor, bu da Zoom üzerinden yaptığınız telefon görüşmelerini tehlikesiz tutmanızı sağlayacak. anlaşılan Zoom da platformuna bir çok nitelik katarak en çok tercih edilen video konferans uygulaması olmaya devam etmek istiyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık