Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

GSB kura sonuçları 2021 sorgulama ekranı gsb.gov.tr: GSB emekçi alımı kura çekimi ne vakit, saat kaçta? GSB kura listesi..

1 hafta önce
8 kez görüntülendi

GSB kura sonuçları 2021 sorgulama ekranı gsb.gov.tr: GSB emekçi alımı kura çekimi ne vakit, saat kaçta? GSB kura listesi..
Reklam

İŞKUR üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 346 emekçi alımı yapılacağını duyurmuştu. Açıklanmış tarihlerde başvurular gerçekleşti ve adaylar kura çekimi gününe odaklandı. Sabahleyin saatlerinden bu yanlamasına GSB kura sonuçları sorgulama ekranıyla ilgili aramalar sürat kazandı. Emniyet görevlisi ve temizleme görevlisi kadroları için GSB aralıksız işçi alımı kuraları, bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kuranın arkasından binlerce aday istihdam edilebilmek için sınava girmeye hak kazanacak.

2021 GSB İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Gençlik Spor Bakanlığı’nın alımına ilişkin Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) göre gerçekleştirilen GSB kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10.00’da Keçiören Taha Akgül Spor Salonu’nda (Esertepe Mahallesi, Şehit Mustafa Ercigez Cad. Keçiören/ANKARA) gerçekleştirilecektir. İŞKUR’un ortaklığıyla gerçekleştirilen GSB kura çekimi sonuçları Bakanlığın (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde bildiri edilecek. Her ilde kurulan komite ile belirlenen kura sonuçları, başlıca ve değiştirme liste olarak sisteme yüklenecek.

GSB KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI GSB.GOV.TR

Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belirlenen belli başlı adaylar daha sonra bildiri edilecek tarihlerde başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını dilekçe yapmış oldukları kadronun bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne kişisel olarak teslim edeceklerdir. Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlığımızca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık