Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabilir

1 hafta önce
8 kez görüntülendi

Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabilir
Reklam

Doctor Strange seriye daha artı büyü ve mistisizm getirmekten sorumlu olmakla kalmıyor, bununla birlikte iki bölümlük Infinity Saga capper Infinity War ve Endgame’de Avengers’ın Thanos’u yenmesine yardım etmede önemli bir rol oynadı. Muhtemel bütün geleceğe bakarak ve kazandıkları belirli yolu bularak, evrendeki tüm canlı organizmaların yarısını geri getirmeye asistan oldu.

Derhal ise şahsiyet 4. Aşamada daha da büyük şeyler için hazırlanıyor. Çoğu birey karakterin Marvel’in ilk Disney+ serisi WandaVision’da karşımıza çıkacağını düşünürken, Doctor Strange, bu Aralık ayında Spider-Man: No Way Home’da göründü. Şahsiyet, Tony Stark’ın açık bıraktığı akıl hocası rolünü dolduracak.

Cumberbatch Variety ile yaptığı bir röportajda karakterin geleceği hakkında konuştu. Cumberbatch yalnızca beş sene önce tanıtılmasına rağmen Doctor Strange’in MCU’nun en kıdemli üyelerinden haline geldiğini söyledi.

Güçlerinin enginliği ve zekası doğruca Doctor Strange kuşkusuz Avengers’ın yeni lideri için potansiyel bir namzet gibi görünüyor. Ancak Avengers’ın lideri elde etmek için, Doctor Strange’in bir sonraki Thanos düzeyindeki tehdidi yenmeye adamakıllı hazırlanmış olması gerekiyor. Lider olur mu agnostik ama Marvel hayranlarının gönlünü fethetti diyebiliriz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık