Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Loki, yeni bir sezonuyla kaldığı yerden devam edecek

5 gün önce
4 kez görüntülendi

Loki, yeni bir sezonuyla kaldığı yerden devam edecek
Reklam

Altıncı bölümün bitiş jeneriğinin ortasında, Loki’nin dava dosyasında “Loki 2. sezonda geri dönecek” yazar bir damga görülüyor.

Loki’nin devam etmesi için verilen karar güç olmasa gerek. Zira Loki, Disney+’ın Haziran ayında en çok izlenen prömiyerine ev sahipliği yaptı. Bu başarısının gerisinde dizi hemen, ikinci sezon yenilemesi bölge birincil Disney+ Marvel şovu oldu. bu vesileyle, WandaVision ve The Falcon and Winter Soldier’ın kaderi, hemen şimdi belirlenmiş değil. Loki, yakında çıkacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde keşfedilecek çoklu evrenler de dahil almak üzere Marvel Sinematik Evreninin çoğu detayı hakkında veri sahibi olmamıza tezgâhtar oldu.

çoğunlukla Marvel hayranı olmak için iyi bir zamanda yaşıyoruz. Önceden Marvel filmlerinin vizyona girmesi için senelerde beklememiz gerekirdi ve deneyimimiz bir kaç saatlik bir filmle sınırlı kalırdı. Şimdi ise Disney+ baştan sona sevdiğimiz Marvel evreni hakkında dizilee sahibiz. Geçen hafta, Black Widow’un Disney+ Premier Access’te ve sinemalarda gösterime girmesiyle Marvel filmleri için iki takvim bir durgunluk dönemi sona erdi. Aksiyon filmi, yayınlama hizmetinde 60 milyon dolar ve dünya çapında 215 milyon dolar kazandırdı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık