Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Facebook rozetler özelliği büyük bir güven oluşturacak

6 gün önce
4 kez görüntülendi

Facebook rozetler özelliği büyük bir güven oluşturacak
Reklam

Yeni gelen rozetler özelliği ile birlikte bilirkişi kişiler grup içerisinde belirli olacak. Bu Nedenle herhangi bir konu ile alakalı soru işareti bulunanlar bilirkişi kişileri görüp sorular sorabilecek. Bilhassa son dönemlerde grupların kullanıcılara kayda değer ölçüde yarar sağladığı biliniyor. Bu nitelik doğru bilginin doğru kişilerden alınmasını sağlayacak.

Facebook kadar getirilen bu yeni özellik uzmanlık rozeti olarak adlandırılıyor. Kullanıcıların data edinmesini kolaylaştıracak olan bu rozet uzman kişilerin çok daha sıcacık tespit edilmesini sağlayacak. Ara Sıra kullanıcılar grup içerisinde kimin uzman olduğunu anlayamıyor.

 Verilecek olan uzmanlık rozetleri bambaşka dallarda olabilecek. Böylece kendi alanında bilirkişi olan kişi daha artı belirgin olacak. Facebook burada kullanıcıların kendi platformu içerisinde kalmasını istiyor. Böylece Google üzerinden arama yerine getirmek yerine Facebook platformunda bilirkişi yorumları ön plana çıkacak.

Facebook platformunda yeni gelecek olan bu nitelik herhangi bir özel yetki vermeyecek. Bunun yerine uzmanların ilgili gönderi hakkında görüşlerini paylaşmak amaçlanacak. Keza grup gönderilerinde canlı bir soru cevap oturumu düzenlenebilecek

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık