Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Ankara’da yeni otobüslerin rengi ve tasarımı anketle belirlenecek

5 ay önce
46 kez görüntülendi

Ankara’da yeni otobüslerin rengi ve tasarımı anketle belirlenecek
Reklam

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kredisi onaylanan 254’ü CNG’li, 28 adedi ise dizel almak üzere toplam 282 yeni otobüs alımı için çıkılan ihale süreci tamamlandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yeni otobüslerin renk ve tasarımlarının başkentliler göre belirlenmesini istedi.

EGO (Elektrik Gaz Otobüs) Genel Müdürlüğü, vatandaşların renk ve tasarım fikirlerini 28 Mayıs tarihine kadar ‘email protected’ adresine gönderebileceğini söyledi.

EGO Genel Müdürlüğü, yeni otobüslerin renk ve tasarımlarını vermek amacıyla anket çalışması yapacak.

Misal tasarımların da vatandaşlarla paylaşıldığı birincil aşamada başkentlilerden gelecek yeni tasarımlar komite tarafından yapılacak değerleme sonucu seçilecek. İkinci aşamada ise seçilen tasarımlar Ankaralıların beğenisine sunularak, bir anket düzenlenecek.

ÖNERİLER, 28 MAYIS’A DEĞIN GÖNDERİLEBİLECEK

Başkentlilerin şehir halkı yönetiminde söz sahibi olması nedeniyle anket gerçekleştirecek olan EGO Genel Müdürlüğü, yaptığı duyuru ile otobüs filosuna katılacak yeni otobüslerin renk ve tasarımları konusundaki fikirlerini paylaşmak isteyen vatandaşların 28 Mayıs Cuma gününe değin email protected adresine A4 formatında çizerek ya da yazılı metin olarak iletebileceklerini duyurdu.

Reklam

Ankara’da yeni otobüslerin rengi ve tasarımı anketle belirlenecek Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık